ULICA RZEMIEŚLNICZA

Jeśli nie są Ci obojętne sprawy społeczne w Twoim najbliższym otoczeniu, zarejestruj się i dyskutuj. Jako zarejestrowany użytkownik masz prawo umieszczać i poddawać pod dyskusję dowolny temat. Rejestracja jest anonimowa, tzn. że twoje posty będą oznaczone wyłącznie loginem, który wybierasz sam. Administrator nie ujawni na zewnątrz Twojego adresu internetowego. Możesz wymieniać maile z uczestnikami za pośrednictwem Forum. Twój adres nadal nie będzie widoczny. Ingerencja w teksty Twojego autorstwa będzie ograniczona do kwestii poprawności językowej, wulgaryzmów i łamania prawa. Forum nie ma założonej z góry politycznej linii programowej (poza niezależnością). Przykładowo, stwarza ramy do oceny zarządzania naszą gminą, Rady Miejskiej, burmistrza. Pozwala odnieść się do organizacji niepublicznych. Bieżących i historycznych już wydarzeń. Do funkcjonowania instytucji kulturalnych i sportowych.
ODPOWIEDZ
FRED
Posty: 2
Rejestracja: listopada 14th, 2017, 3:39 pm

ULICA RZEMIEŚLNICZA

Post autor: FRED » maja 10th, 2018, 6:20 am

Co dzieje się na dworze napoleona ? Czy radni opozycyjni wiedzą o co chodzi ? Przed wyborami napoleon będzie przecinał wstęgę.
Napoleon ze swoimi radnymi znalazł środki których brakowało w budżecie w wysokości ok. 30 % wartości zadania. Wcześniej było to nie możliwe.
Dziś jest to MOŻLIWE !!!!!
WYBORY.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: EvilynJak i 4 gości